734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Nedosáhnete na hypotéku? My máme řešení. Využijte našeho družstevního vlastnictví.

Nečekejte, až se bance zalíbíte ! Vlastní bydlení můžete mít ihned

Odhalte s námi tajemství družstevního bydlení, které může představovat klíč k vašemu vlastnímu domovu bez nutnosti získávání hypotéky. Ponořte se do světa, kde jsou banky a jejich nepříznivé podmínky minulostí.

Nabízíme vám jedinečný pohled na družstevní bydlení, které vám umožní získat klid a pohodlí vlastního bydlení bez nutnosti se obávat nečekaných výdajů a nákladů. Naše služby jsou založeny na transparentnosti, otevřenosti a spolehlivosti, což nás odlišuje od ostatních na trhu.

Znáte ten pocit, když si lehnete do postele po náročném dni a víte, že jste doma? Pocit bezpečí, klidu a pohodlí, který vám žádný nájemní byt nedokáže nabídnout?

My ano. Proto vám přinášíme možnost zažít tento pocit každý den díky družstevnímu bydlení. Protože věříme, že rozhodnutí o tom, kde a jak bydlet, je jedno z nejdůležitějších, které kdy uděláte. Tak proč by vás měl někdo omezovat? Pojďte s námi objevit svět družstevního bydlení a užijte si pocit skutečné svobody a nezávislosti."

Co je družstevní bydlení?

Na první pohled může být koncept družstevního bydlení matoucí. Družstevní bydlení představuje formu vlastnictví bydlení, kde místo toho, abyste vlastnili nemovitosti, se stáváte členem družstva. V našem programu družstevního bydlení ale dokážeme udělat „družstvo“ z jakékoliv nemovitosti – ať už samostatného bytu nebo doma či dokonce i rekreační nemovitosti.

Jak funguje družstevní bydlení?

Nyní, když již chápete základní koncept družstevního bydlení, pojďme se podívat na to, jak tento systém funguje. Když se stáváte členem bytového družstva, obdržíte družstevní smlouvu, který vám dává právo k užívání konkrétního bytu nebo domu. Vaše členství v družstvu znamená, že místo hypotéky nebo jiného typu úvěru splácíte nájemné družstvu.

Družstevní bydlení jako řešení nákupu nemovitosti?

Ano, naše družstevní bydlení je primárně určeno pro klienty, kteří nemohou získat klasický hypoteční úvěr. Jedná se především o rodiny s dětmi, single klienti kteří nyní nemají pro banku dostatečný příjem nebo podnikatele, kteří bonitně neprojdou tabulkami a parametry banky.

Výhody družstevního bytu

Ačkoli oproti klasické hypotéce nejste přímými majiteli nemovitosti, má družstevní bydlení řadu výhod: nájemné je mnohdy nižší než měsíční splátka hypotéky. Oproti hypotéce nemusíte splňovat přísná kritéria banky jako příjem nebo úvěrové registry bez pozitivních záznamů.

Druzstevni_bydleni

Jakou mám jistotu, že o svou nemovitost nepřijdu?

Naše bytové družstvo je je podporována renomovanými bankami nebo soukromými investory. Když banka poskytuje úvěr klientovi, samozřejmě sleduje ekonomickou situaci bytové společnosti. Současně má banka na nemovitost založený zástavní právo a nemůže být s nemovitostí manipulováno bez jejího vědomí. Vy, jako člen společnosti, máte však smlouvou zajištěno, že bytová společnost Vám převede nemovitost do vlastního vlastnictví.

Předčasné převedení do osobního vlastnictví

Předčasný převod nemovitosti do osobního vlastnictví je samozřejmě možný. Předtím je nutné uhradit družstvu nesplacenou jistinu, který si bytové družstvo půjčilo na nákup nemovitosti. Veškerou výši poplatků spojených s předčasným splacení ví klient vždy dopředu při podpisu smluvní a úvěrové dokumentace. Převod je možný pomocí hypotečního úvěru nebo z vlastních zdrojů.

 

V závěru, družstevní bydlení je unikátní a flexibilní forma bydlení, která nabízí řadu výhod. Ať už se rozhodnete pro tuto formu bydlení z finančních důvodů,  nebo kvůli možnosti získat své nové bydlení bez hypotéky, jsme zde pro vás.

Už se nemusíte bát zamítnuté hypotéky. Zažijte radost z vlastního bydlení s družstevním úvěrem. Stačí vyplnit krátký kontaktní formulář "Potřebuji více informací" níže a my se do 24 hodin ozveme.

Luboš Kolář

12 let zkušeností  v hypotékách a nebankovních úvěrech

+420 734 680 373

Potřebujete více informací?

Napište nám telefonní číslo a my vám zavoláme co nejrychleji to půjde.

Více informací
Odeslat