734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Rekordně vysoké nájmy! Existuje řešení?

Chcete si koupit vlastní bydlení, ale hypotéka se vám  zdá jako nedosažitelný sen? Nejste sami! Každý Nemožnost dosáhnout na hypoteční úvěr trápí mnoho klientů. Ale víte co? Máme pro vás zprávu, která vás možná překvapí.

​Představte si, že místo toho, abyste platili nájem a vydělávali tím někomu jinému, začnete platit nájem sami sobě. Jak je to možné? Díky programu "Splácejte nájem chytře". Tento program vám umožní platit nájem a bydlet ihned ve tvém vlastním domově.

Možná si říkáte: "To zní skvěle, ale je to opravdu pro mě?" Odpověď je ANO! Tento program je pro každého, kdo chce mít vlastní bydlení, ale akutálně nemá přístup k hypotéce. Ať už jste mladá  rodina s dětmi, vysokoškolák na počátku kariéry nebo podnikatel  - tento program je tu pro vás.

Nový program „Splácejte Nájem Chytře“ nabízí flexibilní cestu k bydlení. Bydlíte v nájmu a přeci ve vlastním domově.

V dnešním článku vám představíme program Splácejte Nájem Chytře. Tento inovativní program vám nabízí jedinečnou možnost pořídit si nyní svůj vysněný byt nebo dům bez hypotéky Jak to funguje? Partnerská investiční společnost za vás nemovitost koupí a prostřednictvím svých měsíčních nájemních plateb můžete snižovat doplatek kupní ceny, tedy i případnou hypotéku. Tím se může stát sen o vlastním bydlení realitou i pro ty, kteří by si v současné době nemohli dovolit financování prostřednictvím bankovní hypotéky. Program Splácejte Nájem Chytře není určený jen pro mladou generaci na začátku produktivního období. Může být také skvělým řešením pro živnostníky, podnikatele nebo cizince, kteří mohou mít při prokazování příjmů problémy s bankami. I pro ně se tak možnost vlastnictví nemovitosti stává reálnější.

Podle názoru analytiků, je program "Splácejte Nájem Chytře" v současnosti nejvýhodnějším způsobem hned pohypotéce, jak získat vlastní bydlení v České republice. Je to ideální řešení pro ty, kteří nemají dostatek hotovosti, nesplňují přísná kritéria bankovních hypoték, nebo si chtějí počkat na nižší sazby hypotečních úvěrů.

Vše, co potřebujete, je složit menší  zálohu z kupní ceny nemovitosti (5% až 15%) a můžete začít bydlet. Zbývající část ceny bytu pak doplácíte spolu s nájmem za podmínek, které jsou výhodnější než běžná hypotéka, a to i o řády stovek tisíc korun. A to ještě nemluvíme o mnohem vyšší flexibilitě. Nyní tedy už víte, jak můžete chytře a výhodně splácet nájem a přitom se přibližovat k vlastnictví svého vysněného bytu. Je na čase vstoupit do světa vlastního bydlení s programem Splácejte Nájem Chytře!

Měsíční platbu nájmu ovlivňuje sám klient

Na počátku si  klient najde novou nemovitost kterou chce koupit a složí zálohu, k čemuž mu postačí jen 5 % až 15%  prostředků z kupní ceny nemovitosti. Volitelná vyšší záloha potom přímo snižuje celkovou cenu bytu i výši nájmu, přičemž vliv zálohy je transparentně zobrazen v kalkulaci. Flexibilní je i rozložení doplatku v čase a rychlost jeho úhrady formou měsíčních plateb, jejichž výši ovlivňuje sám klient. Účast v programu Splácejte Nájem Chytře může navíc kdykoliv ukončit, doplatit celou kupní cenu a byt ihned převzít do svého vlastnictví. Případně může nájemní smlouvu postoupit a inkasovat rozdíl mezi odkupní a tržní cenou. Výše počáteční anuity se počítá individuálně podle ceny nemovitosti, lokality a možnosti klientů platit daný nájem.

Splácejte Nájem Chytře garantuje fixní odkupní cenu

Vítanou jistotou v dnenší době turbulentních a nepředvídaných změn na trhu s nemovitostmi a hypotékami je záruka odkupní ceny, která se po dobu účasti (až 5 let) v programu nezmění. To klientům umožní plánovat úhrady podle vlastních finančních možností Nárůst hodnoty nemovitosti po dobu trvání Splácejte Nájem Chytře tak jde zcela ve prospěch klienta – investice ve formě placení nájmu se mu tedy dále zhodnocuje. K výhodám patří také možnost kdykoliv zdarma doplatit kupní cenu z hypotéky nebo vlastních zdrojů. Nemovitost případně může sami za menší transakční poplatek sami prodat svépomocí nebo realitní kanceláře. Toto vše zaručuje značnou flexibilitu při pořízení bydlení, či při řešení nepředvídaných situací v budoucnosti.

Výhody oproti úvěrům na bydlení

Platí, že čím dříve se klient do programu Splácejte NájemChytře zapojí, tím výhodnější podmínky získá. Kvalitní domy a byty ve větších městech budou si svou cenu drží stále a tržní cena nemovitosti bude v budoucnu vyšší.  Splácejte Nájem Chytře je předpoklad, že v čase  se úrokové sazby hypotečních úvěrů opět sníží a stanou se opět dostupnějšími. Mnoho klientů nyní nedosáhne na hypotéku (nedostatečný příjem, menší záznamy v úvěrových registrech, podnikatelé nebo cizinci), nicméně to nebrání tomu, aby jste si vlastní bydlení - za relativně nízké cény - nemohli pořídit již nyní.

Nenechte svůj sen o vysněném bydlení jen tak odplout a udělejte z něj realitu. Přestaňte platit nájem někomu jinému a začněte platit sami sobě. Bydlet ve svém je možné. A s programem "Splácejte nájem chytře" je to snazší, než si myslíte.

Luboš Kolář

CEO HypotékaBezBanky 

Hypoteční a investiční poradce

+420 734 680 373

Potřebujete více informací?

Napište nám telefonní číslo a my vám zavoláme co nejrychleji to půjde.

Více informací
Odeslat