734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Žádost nebankovní úvěr

Chápeme, že na vyřízení a čerpání úvěru často velmi spěcháte. Ke každému z vás přistupujeme individuálně a budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc. Na rozdíl od bank je vyřízení úvěru u nás rychlejší, snadnější a bez nutnosti prokazovat příjem. Zde najdete podrobný postup při vyřizování Americké hypotéky.

1 krok

Vyplňte jednoduchou a nezávaznou žádost k danému úvěru. Stačí vyplnit vaše jméno, příjmení, telefonický a případně emailový kontakt. Na konci formuláře je prostor pro poznámky (zde můžete popsat více konkrétních údajů k vaší záležitosti, nebo např. den a čas kdy vám máme zavolat.) Klientům voláme zpět v co nejkratším možném termínu, a to i o víkendech.

2 krok

Zpět se vám ozve náš úvěrový pracovník. Probere s vámi detailněji vaši situaci, navrhne optimální úvěr a postup při řešení vašich potřeb. Dále vám zašleme seznam podkladů pro vyřízení úvěru. Všeobecně se jedná o sken občanského průkazu, číslo běžného účtu a informace k nemovitosti. Na základě fotek a popisu nemovitosti do 24 hodin vyhotovíme předběžný odhad nemovitosti. Všechny podklady zasílejte na: info@hypotekabezbanky.cz

Pokud účelem úvěru bude refinancování závazků, úvěrů nebo exekucí, zajistíme pro vás zdarma jednání a komunikaci s věřiteli.

3 krok

Schválení hypotéky proběhne do 2 dnů od dodání všech podkladů. Ihned poté následuje schůzka klienta s úvěrovým pracovníkem, který zajistí podpis úvěrové smlouvy a podání do katastru nemovitostí. Podpis je většinou realizován v místě bydliště klienta a dle jeho časových potřeb.

4 krok

Čerpání úvěru. Úvěr je klientovi vyplacen do 24 hodin od podání na katastr. Pokud je na nemovitosti zástavní právo, jsou nejprve splaceny tyto závazky a poté neúčelová část na běžný účet klienta. Klientům je možné zajistit i hotovostní zálohu při podpisu smlouvy.