734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Spolupráce

Vítejte na naší webové stránce, kde jsme připraveni nabídnout spolehlivé partnerství vám, realitním makléřům. Naše znalosti a schopnost řešit i nepříjemné situace při financování nebo prodeji nemovitosti nám umožňují poskytnout vám nejlepší možnou službu.

Naše hlavní síla spočívá v rychlém řešení financování, dlouholetých zkušenostech ve finančním a realitním oboru a osobním přístupu pro vás a vaše klienty. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s realitními makléři a věříme, že naše služby vám pomohou vylepšit vaše podnikání.

Nabízíme unikátní produkt pro zájemce o koupi nemovitosti. Pokud klient nedosáhne na hypotéku, náš investiční partner koupí nemovitost za něj. To umožňuje klientovi okamžitě bydlet v nemovitosti bez nutnosti splácet hypotéku. Místo toho klient platí nájem a má možnost kdykoliv nemovitost odkoupit do svého vlastnictví. Toto řešení velmi usnadní prodej nemovitostí, které vy nabízíte.

Nabízíme také širokou škálu finančních služeb, včetně nebankovních hypoték, klasických hypotečních úvěrů, půjček od soukromých investorů a úvěrů pro developery. Kontaktujte nás pro další informace.

Společně najdeme řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám realitního makléře.

Potřebujete více informací?

Stáhněte si náš e-book s informacemi, radami a příběhy našich klientů, kterým pomohla Americká hypotéka

Stáhnout e-book