734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Recenze Americká hypotéka

Přečtěte si recenze a ohodnocení našich klientů, kteří mají zkušenosti s Americkou hypotékou bez dokládání příjmu a nahlížení do registrů.

Získat hypotéku bez příjmu pomohlo vyřešit jejich osobní situaci nebo podnikatelské finance.

Na této stránce jsou uvedeny reálné zkušenosti nebo příběhy našich klientů, kterým jsme pomohli. Z důvodu ochrany osobních údajů nebo na jejich přání nemůžeme uvést celé jméno klientů.

Jiří M., Otrokovice (majitele začínají firmy)

Potřeboval jsem peníze pro rozjezd podnikání. V bance jsem úvěr nedostal, začínám podnikat. Profesionální jednání a skutečně pomohli. Takže spokojenost.

Tomuto klientovi jsme pomohli Americkou hypotékou vyřešit finance v počátcích jeho podnikání. Následoval poté další úvěr na pořízení

Lubomír V., Studénka

Profesionální a férový přístup, dnes bohužel ne vždy a všude dosažitelný.

Této rodině jsme pomohli refinancovat nevýhodný nebankovní úvěr. S klientem budeme dále řešit další refinancování.

Patrik G., Teplice nad Metují

Potřebovali jsme rychle úvěr na finanční vypořádání penzionu. Ani jedna banka nám nevyšla vstříc. Oslovili jsme proto pana Koláře, který nám vše domluvil a vyřešil se tím náš problém. Nyní budeme opět spolupracovat na další transakci. Velmi příjemné a ochotné jednání. Všem doporučujeme.

V tomto případě jsme pomohli s financováním vypořádání koupě penzionu. Nyní klientům pomáháme v dalším financování na provoz.

Martin K., Kladno

Potřeboval, jsem nutně vyřešit koupi rekreačního objektu, vyšli mi vstříc a vše bylo v krátkém čase zařízeno a byl jsem spokojen. Děkuji panu Kolářovi.

Panu Martinovi jsme pomohli vyřešit nestandardní koupi rekreační chaty.

Michal J., OSVČ, Zlín

Potřeboval jsem rychle provozní finance, vše vyřízeno do 4 dnů. Druhý nemovitostní úvěr také vyřízen rychle, všechny podmínky mi byly vysvětleny dopředu. Příjemné jednání.

Klient s námi spolupracuje dlouhodobě. Pro klienta jsme postupem času vyřešili dvakrát podnikatelský nezajištěný úvěr a úvěr na komerční objekt.

Stanislav Nepivoda, majitel společnosti

Potřeboval jsem financování pro svůj podnikatelský záměr, všechny známé banky se mé žádosti stavěly negativně, pan Kolář dokázal / zařídil alternativní financování (financování u Oberbank). Oproti jiným bankám u posouzení proběhlo ve velmi krátkém čase a vše proběhlo k mé spokojenosti. Naprostá spokojenost s panem Kolářem profesionální přístup a kdykoliv budu potřebovat znovu se mu rad ozvu.