734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Dlouhodobá půjčka po insolvenci

Pro naše klienty máme novinku! Představujeme vám nový produkt -  dlouhodobou půjčku po insolvenci. Tento produkt je další z možností, jak se snažíme pomoci klientům získat peněžní prostředky např. na pořízení vlastního bydlení nebo úvěr nebo neúčelový úvěr.

Máte po insolvenci a máte pocit, že na vlastní bydlení už nedosáhnete? Myslíte si, že vám banka hypotéku nedá? Omyl! I po insolvenci máte šanci získat hypotéku a pořídit si vlastní byt či dům.

Věřte nevěřte, existují banky, které vám hypotéku poskytnou už 2-3 roky po skončení insolvence. Např. Komerční banka, Hypoteční banka nebo Oberbank vám dají šanci začít znovu. A pokud ani tam neuspějete, nezoufejte - můžete využít naši nebankovní hypotéku s úrokem kolem 13-15%. Více informací a žádost o úvěr najdete v sekci "Hypotéka po insolvenci

Další možností jak si pořídit bydlení je náš unikátní produkt "Splácejte nájem CHYTŘE". Místo placení hypotéky budete jednoduše platit nájem a po určité době nemovitost přejde do vašeho vlastnictví. Bez stresu, bez papírování, bez čekání na svolení banky.

Pokud již vlastníte nemovitost a potřebujete rychlý neúčelový úvěr, máme pro vás naši Americkou hypotéku.

HypotékaBezBanky
Pobočky Praha & Rychnov nad Kněžnou
+420 734 680 373