734 680 373
Facebook-Logo
Vyřešte své potřeby rychle a snadno.
Jednoduše si půjčte

Nebankovní podnikatelský úvěr

Potřebujete rychlé a snadné financování pro vaše podnikání? Možná je pro vás ideální řešení nebankovní podnikatelský úvěr. Tato forma úvěru vám může poskytnout potřebný kapitál k rozšíření vaší firmy, nákupu nových zařízení nebo financování jiných podnikatelských projektů. V tomto blogovém článku se podíváme na výhody podnikatelského úvěru a jak ho získat.

Jedním z hlavních přínosů nebankovního podnikatelského úvěru je rychlost a jednoduchost jeho vyřízení. Na rozdíl od jiných forem financování, jako je například v bance, podnikatelský úvěr lze získat poměrně rychle a s minimálními nároky na dokumentaci. Můžete mít peníze na svém účtu během několika dní, což vám umožní okamžitě začít investovat do svého podnikání. Většinou stačí doložit jedno daňové přiznání, u začínajících podnikatelů alespoň 3 měsíce fungování a výpisy z účtu.

Další výhodou podnikatelského úvěru je možnost získání úvěru pouze na základě ručení nemovitostí. Pokud vlastníte nemovitost, můžete ji využít jako zástavu pro úvěr. Tímto způsobem můžete získat vyšší částku a mít delší splatnost úvěru. Ohodnocení tržní ceny nemovitosti probíhá na základě fotek a krátkého popisu (dispozice, rozloha, vybavení). Pokud si nejste jistí cenou své nemovitosti, můžete využít např. portálu Valuo, kde po krátké registraci zdarma rámcově zjistíte aktuální tržní hodnotu

Délka splatnosti úvěru je také důležitým faktorem, který byste měli zvážit při výběru podnikatelského úvěru. Dobrou zprávou je, že tato forma financování vám umožňuje mít delší splatnost, což vám dává více času na to, abyste úvěr splatili. To je důležité, protože podnikání může trvat několik let, než začne generovat dostatečný zisk. Dokážeme pro vás získat úvěr např. s klasickým anuitním měsíčním splácením, nebo kvartálním splácením pouze úroků.

Podnikatelský úvěr je skvělým nástrojem pro financování vašeho podnikání. Může vám poskytnout potřebný kapitál rychle a jednoduše. Ručení nemovitostí umožňuje získat vyšší částku s delší splatností úvěru. Flexibilita splátek vám umožňuje přizpůsobit splátky svým potřebám. Podnikatelský úvěr je skvělou volbou pro každého podnikatele, který hledá finanční podporu pro své podnikání.

Doufáme, že vám tento článek poskytl užitečné informace o podnikatelském úvěru a jeho výhodách. Pokud máte zájem o další informace nebo chcete zažádat o podnikatelský úvěr, obraťte se na nás. Naše společnost je specializovaná na poskytování podnikatelských úvěrů a rádi vám pomůžeme s vaším financováním podnikání. A pokud hledáte více informací, zkuste mrknout na náš sesterský web Hypotéka pro podnikatele

Potřebujete více informací?

Napište nám telefonní číslo a my vám zavoláme co nejrychleji to půjde.

Více informací
Odeslat